sobota 25. januára 2014

.Tartan

Ahojte :)

O tom, že britská elegancia v podobe tartanu sa znovu vracia do módy ste už určite niečo počuli. Známi svetoví módni návrhári už na jeseň znovu priniesli kocky do sveta módy. Mne osobne na chuť prišli len červené farby, čo sa týka tých typických škótskych vzorov. Najviac sa mi páčia v kombinácii s riflovou alebo koženou bundou. Včera po príchode domov, som objavila v šatníku šaty a košeľu. Na intráku mám ešte sukňu. Ani jedno z toho nie je asi typický tartan, ale páčila sa mi myšlienka hneď využiť príležitosť.
 Tu je výsledok. :)

čiapka - Hoity Toity Skateboards
tričko - Dear Friends clothing
košeľa - Via Cortesa
legíny - Číňania
čižmy - Číňania  
Dnes som trošku pobrowsovala internet a našla som pár krásnych kombinácii. Zamerala som sa na červenú, keďže ju priraďujem k TOP. Najviac ma zaujala herečka Emma Watson. Roztápam sa z kombinácie šaty/sukňa + kožená bundička. 


Emma Watson

Tak isto milujem neprehliadnuteľný štýl herečky, modelky a speváčky Taylor Momsen. Milovníčky seriálu Gossip Girl ju môžu poznať práve odtiaľ.


Taylor Momsen

A na záver pridávam trošku outfitov. Kabát, šál, šaty, košele, nohavice,...Enjoy it! :)


Blake Lively
ASOS

Thakoon, Burberry, Dior

ASOS


ASOS

ASOS


ASOSAj Vy ste sa zaľúbili do tohto kockatého a károvaného štýlu? Aké kúsky vlastníte a s čím ich najradšej kombinujete? :)

Prajem peknú sobotu.

Vaša Tati. :)

5 komentárov: